• Home »
  • Απόψεις »
  • «Εποχή Δημιουργίας»: Όλα τα ονόματα των υποψηφίων συμβούλων με τον Θ.Μηλίδη για τον Δήμο Σερρών

«Εποχή Δημιουργίας»: Όλα τα ονόματα των υποψηφίων συμβούλων με τον Θ.Μηλίδη για τον Δήμο Σερρών

Ο Θ.Μηλίδης κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Σερρών το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού τουΤον πλήρη φάκελο των υποψηφιοτήτων του συνδυασμού «Εποχή Δημιουργίας» κατέθεσε το βράδυ της Κυριακής ο υποψήφιος Δήμαρχος Σερρών Θεόδωρος Μηλίδης. Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού απαρτίζεται από 162 υποψηφίους, 64 υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους στις εκλογικές περιφέρειες του Δήμου Σερρών και 98 υποψηφίους στις Δημοτικές Κοινότητες του Δήμου Σερρών

Αναλυτικα:

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
Α. ΜΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤΑ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

( ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ )

  1. ΛΕΪΛΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΟΣ
  2. ΞΑΝΘΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

( ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ )

  1. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  2. ΜΟΣΧΟΛΙΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ (ΦΟΥΛΗΣ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

(ΛΕΥΚΩΝΑ)

  1. ΚΑΜΕΛΙΔΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΚΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  3. ΜΠΟΥΖΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

( ΟΡΕΙΝΗ )

  1. ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  2. ΚΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

( ΣΕΡΡΩΝ )

  1. ΑΛΑΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  4. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  5. ΒΙΣΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΥΛΟΣ
  6. ΒΛΑΧΟΥ-ΙΚΙΟΥΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) ΗΛΙΑΣ
  7. ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  8. ΓΙΟΜΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΣ
  9. ΓΚΟΥΡΤΖΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  10. ΔΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  11. ΔΟΥΛΓΕΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  12. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
  13. ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  14. ΙΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  15. ΚΑΛΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  16. ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  17. ΚΑΣΙΓΙΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΙΣΤΗ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  18. ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  19. ΚΕΡΕΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  20. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  21. ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  22. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  23. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  24. ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  25. ΜΑΝΔΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ
  26. ΜΑΝΩΛΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  27. ΜΑΤΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  28. ΜΙΤΣΙΚΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
  29. ΜΠΟΤΣΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  30. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  31. ΟΡΛΙΑΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  32. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΗ)ΙΩΑΝΝΗΣ
  33. ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  34. ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  35. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  36. ΡΙΖΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΙΣΑΑΚ
  37. ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΑΣ)ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  38. ΣΑΡΙΒΙΔΟΥ ΜΗΛΙΑ ΖΗΣΗΣ
  39. ΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ
  40. ΣΙΑΜΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  41. ΣΙΜΗΤΑΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  42. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ
  43. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  44. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  45. ΤΟΥΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
  46. ΤΡΙΚΑΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  47. ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
  48. ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  49. ΧΑΤΖΗΙΟΡΔΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΗΛΙΑΣ

( ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ )

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
  2. ΓΕΡΑΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  3. ΠΕΡΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
  4. ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΤΣΙΤΣΙΝΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  6. ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Γ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (3) ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥA/AΕΠΩΝΥΜΟΚΥΡΙΟ ΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΛΕΥΚΩΝΑ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  3. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
  4. ΚΑΤΡΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΩΜΑΣ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
  6. ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΕΡΡΩΝ

  1. ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΗΛΙΑΣ
  2. ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΣΑΑΚ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
  3. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  4. ΔΡΟΝΤΖΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  5. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)ΣΤΑΥΡΟΣ
  6. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
  7. ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  8. ΛΑΤΡΟΒΑΛΗ-ΧΗΝΑΚΗΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
  9. ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΩΝ (ΒΑΛΑΝΤΗΣ)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  10. ΜΗΞΙΟΥ ΔΗΜΑΡΙΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  11. ΜΠΙΜΠΙΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  12. ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  13. ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  14. ΣΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
  15. ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΑΒΡΙΗΛ
  16. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

  1. ΓΚΑΓΚΑΒΟΥΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΠΙΤΚΑ-ΠΟΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΕΣΤΩΡ
  4. ΠΟΛΥΖΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  5. ΡΙΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  6. ΤΟΤΖΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΩΝ ΕΙΚΟΣΙ ΕΝΑ (21) ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΝΗΣ

  1. ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  2. ΚΑΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΚΟΥΜΛΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
  4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΔΕΛΦΙΚΟΥ

  1. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  2. ΜΟΥΔΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥ ΛΑΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΕΩΣ

  1. ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΓΚΟΥΡΤΖΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  3. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  4. ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

  1. ΚΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ

  1. ΚΟΡΤΕΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΠΕΜΠΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
  3. ΣΕΡΕΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
  4. ΤΣΑΛΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΒΑΜΒΑΚΙΑΣ

  1. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  2. ΚΑΜΜΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
  3. ΜΗΤΡΙΤΖΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  4. ΣΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΣΗΣ

  1. ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΜΠΙΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΛΑΙΩΝΟΣ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  3. ΝΤΟΜΠΡΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΤΡΟΥΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ

  1. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΚΟΥΡΝΙΑΝΟΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  3. ΜΠΟΛΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  4. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΛΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ

  1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  2. ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  3. ΚΑΛΕΝΔΕΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΜΑΝΘΟΣ
  4. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΗΛΙΑΣ

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ

  1. ΔΗΜΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
  2. ΖΗΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΜΗΛΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  4. ΦΑΝΤΣΙΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΝ

  1. ΑΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  2. ΑΣΣΑΝΑΚΙΔΟΥ- ΠΑΝΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ

  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΛΑΗΛΙΑΣ
  3. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
  4. ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟΥ

  1. ΚΑΓΙΟΓΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
  2. ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  3. ΤΣΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥ ΛΑΠΕΤΡΟΣ

ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ

  1. ΔΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΛΥΓΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΜΠΑΝΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΟΝΟΚΚΛΗΣΙΑ

  1. ΚΑΜΠΑΝΤΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΠΑΠΛΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
  4. ΤΣΙΟΡΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΟΙΝΟΥΣΣΑΣ (ΧΙΟΝΟΧΩΡΙΟΥ )

  1. ΚΟΤΙΚΑΝΟΥΛΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
  2. ΜΗΤΡΟΥΣΚΑ ΣΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΠΑΡΤΑΚΗΣ ΒΟΖΙΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
  4. ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΡΕΙΝΗΣ

  1. ΚΑΡΑΚΟΥΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
  2. ΤΡΑΚΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΕΠΟΝΙΑΣ

  1. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  4. ΤΖΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΟΒΑΤΑ

  1. ΚΟΥΛΑΚΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΛΙΑΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΜΠΑΪΛΓΚΑΜΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΥ

  1. ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  2. ΣΙΑΠΑΡΔΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

 

 

 

 

Πηγή: anexartitos.gr

Μοίρασε το νέο μαςShare on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on TumblrEmail this to someone